Na drogach

Potrącenie pieszej w centrum Jasła

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło dzisiaj popołudniu na jednej z ulic w centrum Jasła. Poszkodowana została przewieziona karetką Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Kilka minut po godzinie piętnastej służby ratownicze interweniowały w związku z potrąceniem osoby pieszej przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło na ulicy Sokoła w Jaśle, na wysokości budynku kina „Syrena”. Na miejsce skierowano samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej, specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego oraz policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego.

Według relacji znajdujących się w pobliżu świadków kobieta prawdopodobnie wtargnęła wprost pod koła jadącego w kierunku skrzyżowania z ulicą Czackiego samochodu osobowego Peugeot Partner. Z uwagi na doznane obrażenia ciała powstałe w wyniku potrącenia przez pojazd poszkodowana została zabrana przez karetkę Pogotowia Ratunkowego do szpitala, gdzie udzielana jest jej pomoc medyczna.

Zarówno ona, jak i kierowca samochodu byli trzeźwi.

Miejsce zostało zabezpieczone przez funkcjonariuszy Policji do momentu ustalenia stanu zdrowia poszkodowanej oraz kwalifikacji zdarzenia. Na chwilę obecną nie występują tam większe utrudnienia z przejezdnością.

091215(2)

091215(3)

091215(4)

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Potrącenie pieszej w centrum Jasła”

  1. I dobrze :) wkoncu naucza się przechodzić przez pasy a nie obok , a koło tego ekonoma to jak świete krowy chodzą