Na drogach

Jechał nietrzeźwy i bez uprawnień. Spowodował kolizję

Policjanci interweniowali wczoraj w Czeluśnicy w związku ze zdarzeniem drogowym. Na jednym ze skrzyżowań kierujący osobowym seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z bmw. Okazało się, że kierowca seata, 59-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Wczoraj po godzinie 14, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Czeluśnicy. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym seatem, 59-letni mieszkaniec gminy Dębowiec na jednym ze skrzyżowań nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowemu bmw. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierujący seatem nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Na dodatek był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna niebawem odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Jechał nietrzeźwy i bez uprawnień. Spowodował kolizję”

  1. Dębowiec?! A powiatową nadal zapier…. jak na autostradzie, żadnych ograniczeń. Kontrole? Będą? Bo 80 do 100 to norma i wyprzedzanie notoryczne z rykiem silników. 50 mają w … daleeeeeeeko. PP kaskadowo bo migają jak na dyskotece!!!