Informacje

Tymczasowy areszt za znęcanie się nad rodziną

Policjanci z Jasła zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Jasielski sąd zdecydował o umieszczeniu go w areszcie na trzy miesiące.

Policjanci interweniowali na terenie gminy Dębowiec w związku z przemocą domową. Podczas interwencji ustalili, że mężczyzna będący pod wpływem alkoholu po raz kolejny wszczął awanturę, w trakcie której znieważał słowami wulgarnymi, popychał, szarpał i uderzał, a także groził żonie i dzieciom. 46-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad żoną i dziećmi.

W poniedziałek jasielski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

46-latek za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy, bo w przeszłości był już karany za znęcanie się. Teraz grozi mu kara do ponad 7 lat pozbawienia wolności.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Tymczasowy areszt za znęcanie się nad rodziną”

  1. Za znęcanie się nad rodziną i nie tylko powinien być zakaz zbliżania się na odległość 10 km. Dlaczego w Bieczu nie działa już szkoła katów. Może gdyby groziło przypalanie „żywym ogniem” za przestępstwa takie i ucinanie za gwałty członków (nie mylić z członkiem) to parę osób zastanowiłoby się nad „chęciami” popełnienia czynów zabronionych!!!