Informacje

Dwóch policjantów rannych w wypadku na skrzyżowaniu w Jaśle

Dzisiaj na skrzyżowaniu ulic Jagiełły z Ujejskiego w Jaśle doszło do zderzenia samochodu osobowego z nieoznakowanym radiowozem Policji. Dwaj pokrzywdzeni funkcjonariusze trafili do jasielskiego szpitala na szczegółowe badania diagnostyczne. Wiadomo wstępnie, że ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Na miejscu, pod nadzorem prokuratury, trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Około godziny 14:30 na skrzyżowaniu ulicy Jagiełły z Ujejskiego w Jaśle doszło do zderzenia, w którym uczestniczył samochód osobowy Ford Focus oraz samochód osobowy Opel Astra – nieoznakowany radiowóz należący do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Dwóch podróżujących nim funkcjonariuszy zostało rannych, wskutek czego wymagali oni pomocy medycznej. Obydwaj mężczyźni zostali odwiezieni karetkami Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Tam przechodzą szczegółowe badania diagnostyczne, jednak wstępnie wiadomo, że ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do czołowo-bocznego zderzenia się pojazdów przyczyniła się kierująca Fordem, która na skrzyżowaniu dróg nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka radiowozowi.

Wiadomo, że wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jaśle.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Dwóch policjantów rannych w wypadku na skrzyżowaniu w Jaśle”

  1. Ale naciagacze !!!!! Przy takim małym puknięciu taki cyrk z karetkami !! A pasy zapięte mieli ??