Informacje

Paweł Zawada wygrał konkurs na stanowisko prezesa MPGK

Paweł Zawada wygrał konkurs i z dniem dzisiejszym został powołany na stanowisko prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej z siedzibą w Jaśle. Oficjalną informację o rozstrzygniętym postępowaniu spółka podała rano na swojej stronie internetowej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z siedzibą w Jaśle poszukiwało kandydata na stanowisko prezesa zarządu w związku z przejściem na emeryturę dotychczasowego szefa spółki Jana Kmiecika. Pierwszy konkurs, który został ogłoszony pod koniec listopada 2018 roku, nie przyniósł oczekiwanego rezultatu i pozostał bez rozstrzygnięcia. Dopiero w drugim postępowaniu Rada Nadzorcza spółki postanowiła powołać na tę funkcję Pawła Zawadę z Jasła. Powołanie następuje na okres pięciu lat.

Konkurs przeprowadziła Rada Nadzorcza w składzie: Bogusław Pięta (przewodniczący), Ryszard Chochołek, Jarosław Twarduś, Jacek Dietl, Stanisław Sławniak, Marcin Kurowski.

Spółka na swojej oficjalnej stronie internetowej podała rano jedynie informację o powołaniu. Nie upubliczniono jednak ilu kandydatów uczestniczyło w konkursie na stanowisko będące przedmiotem postępowania.

Paweł Zawada (ur. 25.02.1973 r. w Jaśle) to dotychczasowy kierownik Wydziału Inwestycji i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Jaśle. W przeszłości pracował już w miejskiej spółce, którą będzie kierował, przechodząc przez różne stanowiska służbowe.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE