Na drogach

Nietrzeźwy 19-latek dachował samochodem

Policjanci pracowali wczoraj na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Około godz. 21, w Kołaczycach na ulicy Jana Pawła II, 19-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego zjeżdżając ze wzniesienia osobowym oplem stracił panowanie nad samochodem i dachował. Był nietrzeźwy.

Wczoraj po godzinie 21, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kołaczycach na ul. Jana Pawła II. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący osobowym oplem stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Interweniujący policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że kierujący samochodem 19-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego był pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie 1,6 promila alkoholu.

19-latek oraz pasażerka samochodu nie odnieśli obrażeń. Funkcjonariusze zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy.

Postępowanie w sprawie kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym prowadzi Posterunek Policji w Kołaczycach.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Nietrzeźwy 19-latek dachował samochodem”

  1. „widziałem cię pajacu jak jeździłeś w koło rynku po godzinie 20:00, gadałem do znajomego że zaraz wyje*iesz, jak cię spotkam to buta na ryj dostaniesz”
    Nie tylko za to się gościowi należy.
    Tak to jest jak gówniarze zaczynają się popisywać. Też Cię mijałem w Kołaczycach… gdybym odpowiednio nie zareagował może posłałbyś mnie na tamten świat. Mam nadzieję że Cię to czegoś nauczy.

  2. widziałem cię pajacu jak jeździłeś w koło rynku po godzinie 20:00, gadałem do znajomego że zaraz wyje*iesz, jak cię spotkam to buta na ryj dostaniesz