Na drogach

Znów wypadek na feralnym skrzyżowaniu

Dwa rozbite pojazdy, jedna osoba poszkodowana, czasowa blokada drogi i konieczna interwencja służb ratowniczych. To skutki popołudniowego wypadku komunikacyjnego na ulicy Ujejskiego w Jaśle.

Według wstępnych ustaleń, na niebezpiecznym skrzyżowaniu ulic Ujejskiego oraz Szopena w Jaśle prawdopodobnie doszło do wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez jednego z uczestników ruchu drogowego, co spowodowało, że czołowo-bocznemu zderzeniu uległy dwa samochody osobowe.

O tym wypadku komunikacyjnym służby ratownicze otrzymały informację około godziny 16:25. Na miejsce niezwłocznie udała się karetka Pogotowia Ratunkowego, dwa wozy Państwowej Straży Pożarnej, a także patrol Policji.

Jak się okazało, jedna osoba wymagała pomocy medycznej. Decyzją lekarza specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego została przewieziona do szpitala na badania.

Miejsce stłuczki zostało wyłączone z użytkowania do czasu wykonania czynności wyjaśniających, usunięcia uszkodzonych pojazdów oraz uprzątnięcia jezdni z pozostałości powypadkowych.

PILNEZderzenie dwóch aut na "stopach" Ujejskiego/Szopena, na miejscu służby ratownicze, jedna osoba została zabrana do szpitala. Droga nieprzejezdna w tym momencie.FOT. www.terazjaslo.pl

Opublikowany przez terazJaslo.pl Czwartek, 13 sierpnia 2020

 

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Znów wypadek na feralnym skrzyżowaniu”

  1. Witam, pytanie mam czy do tego zdarzenia była może dysponowana przyczepka ostrzegawcza z Trzcinicy? Dzięki z góry za odp.