Na drogach

Uwaga na czasowe zamknięcie ulicy Wojska Polskiego w rejonie przejazdu kolejowego

Z uwagi na zaplanowany remont przejazdu kolejowego, od dzisiaj nastąpiła tymczasowa zmiana organizacji ruchu, polegająca na zamknięciu ulicy Wojska Polskiego w Jaśle w rejonie prowadzonych robót budowlanych. Dla zmotoryzowanych użytkowników drogi zostały wyznaczone objazdy.

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle poinformował o wprowadzeniu czasowej zmiany organizacji ruchu polegającej na wyłączeniu odcinka ulicy Wojska Polskiego dla pojazdów mechanicznych w rejonie przejazdu na linii kolejowej nr 108 Stróże – Krościenko. Ma to związek z zaplanowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zadaniem inwestycyjnym polegającym na remoncie tej przeprawy kolejowo-drogowej.

Utrudnienia mają potrwać do 17 maja.

W związku z tym zostały wyznaczone objazdy dla ruchu tranzytowego. Poprowadzono je drogą krajową nr 28 (ulicami 3-go Maja, Metzgera i Marszałka Józefa Piłsudskiego), a następnie drogą wojewódzką nr 992 (od skrzyżowania z ulicą Marszałka Józefa Piłsudskiego do ronda im. ks. Kazimierza Wojciechowskiego na Żółkowie), o czym sygnalizują stosowne tablice informacyjne.

„Przepraszamy za utrudnienia. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę oraz stosowanie się do wprowadzonego oznakowania w zakresie objazdów.” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle.

Schemat objazdu | © materiały Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE