Informacje

Ważna informacja dla mieszkańców gminy Skołyszyn

Budynek Posterunku Policji w Skołyszynie | FOT. © KPP w Jaśle

Za kilka dni rozpoczną się prace remontowe w budynku Posterunku Policji w Skołyszynie. W tym czasie funkcjonariusze będą przyjmować interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle przy ul. Sroczyńskiego 7. Przebudowa i remont finansowane są ze środków budżetu państwa.

Od 13 lipca br., przez najbliższych kilka miesięcy, policjanci z posterunku w Skołyszynie będą przyjmować interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle. Dotychczasowe numery telefonów pozostają bez zmian – Kierownik: 47 8295 531; Dzielnicowy: 47 8295 533. Nie zmieni się także sposób pracy policjantów w rejonach służbowych na terenie gminy Skołyszyn.

Przenosiny do KPP w Jaśle są podyktowane pracami remontowymi posterunku w związku z rozpoczęciem zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja obiektu”, w ramach którego zaplanowano przebudowę budynku Posterunku Policji w Skołyszynie, budowę garażu dwustanowiskowego wraz z zewnętrzną instalacją elektryczną, rozbiórkę istniejącego garażu kolidującego, przebudowę przyłącza wodociągowego i przebudowę sieci gazowej.

Po zakończonym remoncie policjanci ponownie wrócą do Skołyszyna. Termin zakończenia inwestycji zapanowano na koniec lutego 2023 roku.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE