Od porażki w wyjazdowym spotkaniu rozpoczęli swoją przygodę z drugą ligą futsalu zawodnicy Osiedle Ulaszowice Jasło Futsal Team. Pierwsze spotkanie na własnym parkiecie drużyna rozegra na początku przyszłego roku i już dzisiaj zaprasza mieszkańców Jasła do kibicowania.