Informacje

W Jaśle ruszyła akcja „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle przyłącza się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod hasłem „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Zebrane dary trafią przed świętami do dzieci z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej – zamieszkałych na terenie miasta.

Logo akcji

Zbiórka darów w postaci zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy, produktów spożywczych nadających się do długoterminowego przechowywania rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do 16 grudnia. Organizatorzy liczą na hojność Jaślan. W ubiegłym roku, dzięki Państwa pomocy, udało się zebrać ponad 800 kilogramów produktów.

Terenowy Sztab Akcji Nr 495 działa w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle przy ulicy Kochanowskiego 3. Będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 17:00. Do zbiórki przyłączyły się w tym roku: Sieć Jasielskich Sklepów MPM (ulica Jana Pawła II, Kopernika, Kołłątaja, Krasińskiego), Sieć Sklepów Spożywczych SPOŁEM („Bogumił” przy ulicy Mickiewicza, „Supersam” przy ulicy Kościuszki, „Lux” przy ulicy Rafineryjnej, ulica Rynek 1, ulica Baczyńskiego 15, „1001 Drobiazgów” przy ulicy Kołłątaja) oraz Sieć Sklepów Biedronka (ulica Baczyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Szkolna, Rafineryjna). Ponadto zbiórki będą prowadzone również w jasielskich szkołach.

Miejsca, w których można przekazywać podarunki, są oznaczone plakatami i ogłoszeniami z charakterystycznym żółtym logo akcji.

Szczegółowe informacje na temat akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” można uzyskać bezpośrednio w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle, pod telefonem: (13) 443 70 10 lub na stronie internetowej: www.mopsjaslo.pl.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE