Informacje

Rada Miejska Jasła ma nową radną

Alicja Myśliwiec została nowym członkiem klubu radnych Platformy Obywatelskiej przy Radzie Miejskiej Jasła. Zastąpiła tym samym Leszka Znamirowskiego, który pod koniec marca objął funkcję drugiego zastępcy burmistrza miasta Jasła i zrezygnował z mandatu radnego. Jest ósmą kobietą zasiadającą w ławach Rady szóstej kadencji.

Alicja Myśliwiec, radna Rady Miejskiej Jasła VI kadencji

39-letnia Alicja Myśliwiec w ubiegłorocznych wyborach samorządowych startowała w okręgu wyborczym nr 2 (obejmującym osiedla: Śródmieście, Ulaszowice, Hankówka, Sobniów, Brzyszczki), uzyskując drugi – po Leszku Znamirowskim – wynik na liście Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej RP (124 głosy). Po zrzeczeniu się mandatu radnego przez swojego partyjnego kolegę, którego burmistrz Jasła Andrzej Czernecki powołał 28 marca na drugiego zastępcę odpowiedzialnego za oświatę i sport w mieście, weszła automatycznie do Rady Miejskiej Jasła.

Nowa radna została uroczyście zaprzysiężona w ubiegłym tygodniu. Będzie członkiem Komisji Komunikacji i Bezpieczeństwa Publicznego; Komisji Rozwoju, Gospodarki Komunalnej i Inwestycji oraz powołanej doraźnie przez Radę Miejską Jasła Komisji Inwentaryzacyjnej, której przedmiotem działania będzie prowadzenie postępowania mającego na celu sporządzanie spisów i protokołów inwentaryzacyjnych mienia przeznaczonego do komunalizacji.

Alicja Myśliwiec, posiadająca wykształcenie wyższe pedagogiczne, na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą . Jest też ławnikiem Sądu Rejonowego w Jaśle.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

One Comment

  1. A wygląda na 20 lat!
    Super radną ma Jasło. Pozazdościc!
    u nas nie ma na kim oka zatrzymac!

Back to top button