Informacje

Radni jednogłośnie udzielili Staroście absolutorium

Zarząd Powiatu w Jaśle otrzymał absolutorium za realizację budżetu w 2010 roku. Radni, po zapoznaniu się z opinią stałych komisji Rady Powiatu w Jaśle uchwalili go jednogłośnie.

Adam Kmiecik, starosta jasielski
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Chciałabym serdecznie podziękować za udzielenie absolutorium. Pragnę również podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tego budżetu, czyli radnym poprzedniej, jak i tej kadencji oraz członkom zarządu obydwu kadencji – dziękował Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.

Ubiegłoroczny budżet był dwukrotnie wyższy w stosunku do roku 2006. Wydatkowano w nim na zadania inwestycyjne kwotę 137 mln zł. Z kolei wydatki majątkowe w 2010 roku wyniosły 30 mln zł i pochodziły głównie ze środków unijnych oraz krajowych. – Dziękuję wszystkim tym, którzy wspierali ten budżet, którzy pracowali nad jego wykonaniem, czyli: radnym, zarządowi powiatu, pracownikom Starostwa Powiatowego, pracownikom naszych jednostek oraz pani skarbnik, która czuwała nad prawidłową realizacją tego budżetu – dodaje zadowolony Starosta.

(Starostwo Powiatowe w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Radni jednogłośnie udzielili Staroście absolutorium”

  1. Panie starosto, ma Pan jakiś wpływ na JDK? Bo zastanawiam się ile jeszcze będę musiala oglądać panoszenie się. Wybraliśmy nową władzę w Mieście. Apeluję do Pana! popierał Pan naszego burmistrza. Myśleliśmy, że szybciej sobie będzie radził.

  2. Adaś górą! Adaś najlepszym naszym przyjacielem jest Jego duch żyje pośród nas! Glori Glori Alleluja Jesteśmy z Ciebie dumne- Pszczoły

  3. Adam Kmiecik górą! Co się dzieje z panem Paawlusiem? I gdzie pierwszy nauczyciel historii Rzeczpospolitej Pan Lechowski? Tez podniósł rękę?

  4. Brawo Panie starosto. Mam nadzieję, ze pójdzie Pan na Posła startować i że będzie na kogo głosowac. Bo słyszy się, że Pani Salacha z Kołaczyc się przefarbowała i będzie z PSLu startować, Pan Pankiewicz z Gminy Jasło tez ma pójść na Posła z PSLu do tej pory człowiek Jarosława Kaczyńskiego. Dodatkowo Pan doktor Pers również idzie z PSLu. Pan Przetacznik z SLD i że ma trzecie miejsce jedynie. A że Pan pójdzie z Platformy Obywatelskiej i nawet jeśli miejsce nie będzie najlepsze to oddam głos na Pana. Bardzo raz jeszcze gratuluję.