Informacje

Pożar w Gąsówce: ucierpiała starsza kobieta

Po godzinie piętnastej straż pożarna interweniowała w związku z pożarem, który zaistniał w budynku zamieszkałym przez starszą kobietę w miejscowości Gąsówka (gmina Tarnowiec). Kobieta została zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Pożar w Gąsówce
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Jak poinformował portal regionalny terazJaslo.pl oficer dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Jaśle doszło do zapalenia się wyposażenia jednego z pomieszczeń budynku. Pożar udało się na szczęście opanować przed przyjazdem pierwszych wozów ratowniczych. Działania straży pożarnej polegały na dogaszeniu tlących się elementów, przeszukaniu pozostałych pomieszczeń budynku w celu wykluczenia dalszych zarzewi ognia, wyniesieniu spalonego wyposażenia na zewnątrz oraz oddymieniu całego budynku.

Mieszkająca w domu starsza kobieta została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do jasielskiego szpitala.

Pożar w Gąsówce

Pożar w Gąsówce

Pożar w Gąsówce

Pożar w Gąsówce

Pożar w Gąsówce

Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

W akcji ratowniczej brało udział sześć zastępów straży pożarnej: trzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z: Tarnowca, Czeluśnicy oraz Roztok.

Na miejscu zdarzenia był obecny patrol z Posterunku Policji w Tarnowcu.

(DB)
redakcja@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Pożar w Gąsówce: ucierpiała starsza kobieta”

  1. Tak, to jest sesja zdjęciowa samochodów. Więcej zdjęć do takich zdarzeń a nie po jednym albo dwa.