Informacje

LOTOS Asfalt pomaga jasielskiemu szpitalowi

LOTOS Asfalt sfinansował remont dachu w budynku Poradni Specjalistycznych w Jaśle, w których udziela się rocznie ponad 60 tysięcy porad specjalistycznych.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
Fot. © ARCHIWUM SZPITALA

Produkty hydroizolacyjne marki Nexler przekazane przez spółkę zabezpieczą budynek przed niszczeniem i pozwolą na prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Pomoc Grupy LOTOS dla jasielskiego szpitala ma już wieloletnią tradycję.

W dniu 16 października 2012 roku w jasielskim szpitalu odbyło się podpisanie umowy darowizny przekazanej szpitalowi przez spółkę LOTOS Asfalt. Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał wysokiej jakości papy marki Nexler, które umożliwią rozpoczęcie remontu dachu w budynku Poradni Specjalistycznych przy ul. Szopena w Jaśle.

Grupa LOTOS otacza opieką szpital w Jaśle od wielu lat. Cieszymy się, że po raz kolejny przyczynimy się do poprawy standardu obiektów szpitala i wpłyniemy na poprawę komfortu jego pacjentów – powiedział Piotr Przyborowski – Prezes LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

W 11 poradniach udziela się rocznie ponad 60 tys. porad specjalistycznych, a dach budynku mającego 30 lat, z uwagi na zły stan techniczny i liczne nieszczelności, wymaga gruntownego remontu.

Dzięki uprzejmości LOTOS Asfalt otrzymaliśmy papy Nexler, które posłużą do wymiany istniejącego poszycia dachowego. Jest to znaczący wkład w zabezpieczenie budynku przed jego niszczeniem oraz dostosowanie obiektu do wymogów bezpieczeństwa – powiedział Stanisław Chochołek – Kierownik Działu Technicznego jasielskiego szpitala.

Ofiarowane nam materiały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiektu, gdzie prowadzimy specjalistyczne badania lekarskie – dodał dr Szymon Niemiec – Dyrektor ds. Lecznictwa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Zadowolenia z pozyskanego finansowania nie krył także p.o. dyrektor jasielskiego szpitala Michał Burbelka, który powiedział, że nie jest to pierwsza darowizna od Grupy Kapitałowej LOTOS i że w okresie wcześniejszym Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał od firmy znaczącą pomoc. Dodał także, że liczy na kontynuację współpracy w kolejnych latach.

(Grupa LOTOS S.A.)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “LOTOS Asfalt pomaga jasielskiemu szpitalowi”

  1. lotos asfalt pozwalniał ludzi żeby mógł teraz robić prezenty ciekawe jakie ma zyski po zwolnieniu tylu ludzi których płaca wynosiła 1500 złotych brutto i ciekawe jakiego gatunku podarowali tą papę bo na pewno nie pierwszego