Informacje

23 maja utrudnienia w ruchu na ulicy Sobniowskiej

W sobotę, 23 maja br., w godzinach od 7.00 do 15.00, w związku z układaniem warstwy podbudowy bitumicznej, ulica Sobniowska zostanie zamknięta. Ruch pojazdów do 3,5 t będzie odbywał się ulicą Rolniczą.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR (x5)
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

W związku z robotami przy odbudowie ulicy Sobniowskiej, realizowanej w ramach zadania pn. „Odbudowa infrastruktury drogowej na terenie Powiatu Jasielskiego – ulica Sobniowska (Jasło)”, informujemy, że będą występowały utrudnienia w ruchu, spowodowane układaniem warstwy podbudowy bitumicznej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Graniczną do granicy administracyjnej Miasta Jasła w kierunku Łask.

Droga będzie całkowicie zamknięta w dniu 23 maja, tj. sobota w godzinach 700 – 1500. Na czas zamknięcia drogi objazd dla samochodów do 3,5 t. będzie odbywał się ulicą Rolniczą.

Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych utrudnieniach w ruchu w kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia na odbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

(Starostwo Powiatowe w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “23 maja utrudnienia w ruchu na ulicy Sobniowskiej”

  1. CZY PRAWDĄ JEST PUSZCZENIE RUCHU KOŁOWEGO W TYM ROKU VIA KŁADKA NA GĄDKACH????? „…Przebudowana zostanie również kładka nad rzeką Wisłoką łącząca osiedle Gądki bezpośrednio z centrum miasta…”