pirat drogowy
Trzy miesiące bez prawa jazdy
NA DROGACH 🚘
9 marca 2020 | 09:38
Trzy miesiące bez prawa jazdy
Policjanci jasielskiej drogówki w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu, skutecznie studzili zapędy kierowców, którzy pozwalali sobie na zbyt szybką jazdę, szczególnie w terenie zabudowanym. W efekcie mundurowi zatrzymali kilkanaście uprawnień do kierowania pojazdami.
Pędził przez Przysieki mając 162 km/h na liczniku!
NA DROGACH 🚘
20 lutego 2020 | 11:07
Pędził przez Przysieki mając 162 km/h na liczniku!
O 112 km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierowca volvo. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Tego dnia jasielscy policjanci, za nadmierną prędkość, zatrzymali jeszcze prawa jazdy pięciu innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Z dwoma promilami pędził z prędkością 104 km/h po terenie zabudowanym
NA DROGACH 🚘
8 stycznia 2020 | 10:47
Z dwoma promilami pędził z prędkością 104 km/h po terenie zabudowanym
Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna mając blisko 2 promile w organizmie, jechał w terenie zabudowanym z prędkością 104 km/h. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania i nie zamierzał zatrzymać się do kontroli. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie niebawem przed sądem.
Jechali za szybko, w efekcie stracili prawa jazdy
NA DROGACH 🚘
8 lipca 2019 | 12:07
Jechali za szybko, w efekcie stracili prawa jazdy
Policjanci jasielskiej drogówki w miniony weekend, realizując założenia akcji "Bezpieczne Wakacje 2019", skutecznie studzili zapędy kierowców, którzy pozwalali sobie na zbyt szybką jazdę. W efekcie mundurowi zatrzymali siedem uprawnień do kierowania pojazdami.
Jechali za szybko – na 3 miesiące stracili prawo jazdy
NA DROGACH 🚘
27 lutego 2019 | 17:09
Jechali za szybko – na 3 miesiące stracili prawo jazdy
Policjanci jasielskiej drogówki skutecznie studzili zapędy kierowców, którzy pozwalali sobie na zbyt szybką jazdę. Wczoraj zatrzymali uprawnienia dwóm kierującym, którzy w terenie zabudowanym pędzili z prędkością ponad 100 km/h.
Jechali za szybko lub „na podwójnym gazie”
NA DROGACH 🚘
1 października 2018 | 12:45
Jechali za szybko lub „na podwójnym gazie”
Policjanci jasielskiej drogówki w miniony weekend skutecznie studzili zapędy kierowców, którzy pozwalali sobie na zbyt szybką jazdę, szczególnie w terenie zabudowanym. Nie byli także pobłażliwi wobec osób, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu. W efekcie mundurowi zatrzymali kilkanaście uprawnień do kierowania pojazdami.
W obszarze zabudowanym pędził z prędkością 147 km/h
NA DROGACH 🚘
23 lipca 2018 | 09:01
W obszarze zabudowanym pędził z prędkością 147 km/h
W miniony piątek jasielscy policjanci wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ”Prędkość”. Funkcjonariusze pełniący służbę na drogach reagowali na wszelkiego rodzaju naruszenia przepisów, jednak w dużej mierze studzili zapędy tych kierowców, którzy pozwalali sobie na zbyt szybką jazdę. W efekcie prowadzonych działań 6 kierowców pożegnało się na 3 miesiące z prawem jazdy.
Uciekał przed policjantami, bo nie miał prawa jazdy
NA DROGACH 🚘
8 listopada 2017 | 11:34
Uciekał przed policjantami, bo nie miał prawa jazdy
Jasielscy policjanci prowadzili pościg za 32-letnim kierowcą forda. Mężczyzna pędził w terenie zabudowanym z prędkością 121 km/h. Zignorował sygnał policjanta do zatrzymania się do kontroli i zaczął uciekać. Okazało się, że nie posiada prawa jazdy ponieważ zostało mu zatrzymane za przekroczenie prędkości.
Pędził z prędkością 137 km/h w obszarze zabudowanym
NA DROGACH 🚘
23 października 2017 | 09:44
Pędził z prędkością 137 km/h w obszarze zabudowanym
Policjanci jasielskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. 24-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród pędził z prędkością 137 km/h.
Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy po tym, jak przekroczył prędkość o… 76 km/h
NA DROGACH 🚘
27 września 2017 | 10:28
Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy po tym, jak przekroczył prędkość o… 76 km/h
Jasielscy policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego osobowym audi, który przekroczył dozwoloną prędkość. W terenie zabudowanym pędził z prędkością 126 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali mu także uprawnienia do kierowania pojazdami.
