Informacje

W najbliższy wtorek otwarcie „Orlika” w Jaśle

W dniu 11 maja br. (wtorek) na Ogródku Jordanowskim przy ul. Jana Pawła II 8a w Jaśle, o godz. 14:00 odbędzie się uroczystość otwarcia i poświęcenia kompleksu boisk „Orlik 2012”. Następnie na terenie nowych obiektów sportowych, o godzinie 15:00 odbędzie Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Jasła w kategorii chłopców – rocznik 2001 i młodsi.

Orlik w Jaśle. Fot. UMJ
Boisko Orlik na Ogródku Jordanowskim.
Fot. Urząd Miasta w Jaśle

Budowę kompleksu boisk „Orlik 2012” na terenie Ogródka Jordanowskiego rozpoczęto w lipcu 2009 r., a zakończono w kwietniu bieżącego roku. Koszt inwestycji to 1 064 000 zł. Środki finansowe na realizacje inwestycji pochodziły z budżetu Państwa 333 tys. zł, Samorządu Województwa Podkarpackiego 333 tys. zł oraz z budżetu Miasta Jasła 398 tys. zł.

Serdecznie zapraszamy!

(UMJ)

2 Comments

  1. A Gądek to nie można było zagospodarować??? Z… ma rację. Zniszczone zostały nasze wspomnienia które przekazywałem swoim dzieciakom:-(( Ale co może o nich wiedzieć „włodarz” spadochroniarz…

  2. Orlik TAK, ale nie w tym miejscu. Zmarnowano plac zabaw przeznaczony do gier zespołowych i imprez ludycznych dla setek młodych jaślan, dewastując przy tym zieleń, wycinając drzewa, pozbawiając nas także ogródkowych wspomnień!

Back to top button