Czarni Jasło
Drugie miejsce Czarnych Jasło w Andrzejkowym Turnieju Piłki Nożnej
Sport | rekreacja | turystyka
29 listopada 2009 | 17:54
Drugie miejsce Czarnych Jasło w Andrzejkowym Turnieju Piłki Nożnej
W sobotę (28 listopada) na hali Gimnazjum Nr 1 w Jaśle odbył się andrzejkowy turniej piłki nożnej rocznika 1999 o pucha wicestarosty Witolda Lechowskiego. Drużyna Czarnych Jasło I zajęła II miejsce, Czarnych II -VI. W turnieju udział wzięły: Tarnovia Tarnów I, II, Unia Tarnów I, II, Glinik Gorlice, Igloopol Dębica, Wisłoka Dębica, Start Wola Mielecka, Czarni Jasło I, II.
Zwycięstwo jasielskich piłkarzy na pożegnanie jesieni
Sport | rekreacja | turystyka
22 listopada 2009 | 20:44
Zwycięstwo jasielskich piłkarzy na pożegnanie jesieni
Nie zachwycili swoją grą piłkarze Czarnych w ostatnim występie ligowym w tym roku rozgrywanym nietypowo na stadionie przy ul. Sportowej.
W niedzielę ostatni akcent ligi okręgowej z udziałem Czarnych Jasło
Sport | rekreacja | turystyka
21 listopada 2009 | 20:55
W niedzielę ostatni akcent ligi okręgowej z udziałem Czarnych Jasło
W najbliższą niedzielę zespół Czarnych rozegra zaległy mecz z drugiej kolejki ligowej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Kotwicy Korczyna.
Czarni Jasło wracają na boiska, tylko której ligi?
Sport | rekreacja | turystyka
8 sierpnia 2009 | 14:30
Czarni Jasło wracają na boiska, tylko której ligi?
Po krótkiej wakacyjnej przerwie na boiska wracają piłkarze krośnieńskiej ligi okręgowej. Nie wiadomo jednak, czy w pierwszym spotkaniu nowego sezonu zagrają zawodnicy Czarnych Jasło. Cały klub walczy nadal o przyznanie walkowera za ostatni mecz w IV lidze z Kolbuszowianką Kolbuszowa, który pozwoliłby im na utrzymanie w wyższej klasie rozgrywkowej.
Czarni Jasło kompletują zespół przed nowym sezonem
Sport | rekreacja | turystyka
2 sierpnia 2009 | 19:45
Czarni Jasło kompletują zespół przed nowym sezonem
Drużyna Czarnych Jasło wykorzystuje wakacyjną przerwę na rozgrywanie spotkań towarzyskich, ale również na pozyskiwanie nowych zawodników, którzy od nowego sezonu będą bronili czarno-białych barw naszego zespołu. Szykują się nam dwa wielkie powroty. Do ekipy trenera Jerzego Daniły dołączą także nowe twarze, znane z występów na czwartoligowych podkarpackich boiskach.
Krótkie wakacje piłkarzy Czarnych Jasło
Sport | rekreacja | turystyka
5 lipca 2009 | 16:26
Krótkie wakacje piłkarzy Czarnych Jasło
Zawodnicy Czarnych Jasło wracają już z krótkiego odpoczynku po ubiegłym sezonie piłkarskim. Od najbliższego poniedziałku (6 lipca) wznawiają okres przygotowawczy przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek. Liga startuje ponownie na początku sierpnia.
Czarni Jasło odwołują się od decyzji Wydziału Gier
Sport | rekreacja | turystyka
29 czerwca 2009 | 19:12
Czarni Jasło odwołują się od decyzji Wydziału Gier
Zarząd Czarnych Jasło jest zbulwersowany decyzją Wydziału Gier PZPN w Rzeszowie, dotyczącą meczu ligowego pomiędzy naszym zespołem, a Kolbuszowianką Kolbuszowa z dnia 13 czerwca br. W rozmowach kuluarowych padają słowa, że nasz klub padł ofiarą gierek działaczy związkowych.
Czarni Jasło mistrzem II edycji turnieju „Śnieżka CUP”
Sport | rekreacja | turystyka
15 czerwca 2009 | 21:06
Czarni Jasło mistrzem II edycji turnieju „Śnieżka CUP”
W minioną sobotę (13 czerwca) na stadionie Igloopolu Dębica odbyła się druga edycja piłkarskiego turnieju rocznika 1999 chłopców „Śnieżka CUP”. Po mistrzowski tytuł sięgnęli młodzi piłkarze JKS Czarni 1910 Jasło. Do naszej drużyny trafiła również statuetka króla strzelców turnieju, którą zdobył Michał Gabryel.
Remis Czarnych nie uratował zespołu przed spadkiem do V ligi
Sport | rekreacja | turystyka
13 czerwca 2009 | 20:45
Remis Czarnych nie uratował zespołu przed spadkiem do V ligi
Czarni Jasło w ostatniej minucie zremisowali w dzisiejszym spotkania z Kolbuszowianką Kolbuszowa 1:1. Nie uchroniło to jednak podopiecznych trenera Jerzego Daniły przed spadkiem do krośnieńskiej ligi okręgowej. W najbliższym sezonie, w którym przypadnie stulecie powstania klubu, nasz zespół będzie musiał powalczyć o powrót na czwarto ligowe boiska.
Będą kary dla stadionowych chuliganów
Sport | rekreacja | turystyka
16 maja 2009 | 22:27
Będą kary dla stadionowych chuliganów
Około trzy tysiące złotych strat to efekt chuligańskich zamieszek podczas środowego półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym pomiędzy Czarnymi Jasło, a Karpatami Krosno. Jasielska Policja dysponuje już nagraniami wideo ze spotkania. Materiał przyda się do identyfikacji pseudokibiców i ich surowego ukarania.
