Informacje

Druga odsłona akcji „Naprawianie szkoły. Przyłącz się do remontu”

Pod koniec sierpnia wystartowała wielka akcja zbiórki funduszy na remont Zespołu Szkół Miejskich numer 3 w Jaśle. Szkoła została zalana podczas czerwcowej powodzi, która nawiedziła południe Polski. Pomoc dla szkoły organizuje serwis Allegro oraz Fundacja All For Planet, ale to przede wszystkim duże zaangażowanie Użytkowników sprawia, że funduszy jest coraz więcej. To nie koniec akcji ! Zapraszamy na jej drugą odsłonę.

Banner Allegro.pl

Szkoła w Jaśle została zniszczona przez powódź i czeka na naszą pomoc, sama nie jest w stanie wyremontować wszystkich pomieszczeń. Co ważne, placówka ma charakter integracyjny i uczą się w niej także dzieci niepełnosprawne. Wsparcie musi nadejść jak najszybciej aby można było odnowić nie tylko pomieszczenia lekcyjne i salę gimnastyczną, ale przede wszystkim gabinety przeznaczone do rehabilitacji dzieciaków.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie akcji pomocy dla uczniów z Jasła. Na aukcje Allegro trafiają wyjątkowe przedmioty, które polskie gwiazdy przekazały specjalnie na tę okazję. Internauci będą mogli zakupić między innymi wyjątkowe książki z autografami gwiazd ofiarowane przez Wydawnictwo Publicat lub atrakcyjne przedmioty ekskluzywnych światowych marek, które ufundował serwis BuyVip.

Niewątpliwie największą atrakcją aukcji będzie możliwość wylicytowania wizyty w redakcjach popularnych magazynów – Elle i TopGear. Zwycięzca aukcji zobaczy jak od kuchni wygląda powstawanie ulubionego miesięcznika. Pozna kulisy pracy w redakcji, spotka się z  ekipą redakcyjną i redaktorami naczelnymi. Kulminacją wizyty będzie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w Elle lub w profesjonalnych testach motoryzacyjnych organizowanych przez magazyn Top Gear.

Dzięki zaangażowaniu Użytkowników serwisu Allegro do tej pory udało się zgromadzić ponad 11 tysięcy złotych. Aukcje charytatywne potrwają do 30-tego września. Aby wziąć w nich udział należy odwiedzić stronę http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1680 Przez cały czas trwania akcji można wpłacać dowolne kwoty bezpośrednio na konto Fundacji All for Planet i zostać Eko Użytkownikiem oraz udzielać wsparcia oznaczając swoje aukcje jako „Aukcje dla powodzian”. Dodatkowo na aukcjach znajdą się także zestawy gadżetów Allegro w opcji „Kup Teraz”. Dochód ze wszystkich  aukcji  specjalnych w całości zostanie przekazany na odbudowę szkoły.

Akcję „Napraw szkołę. Przyłącz się do remontu” wspierają:  ARBO Interactive, pracuj.pl, profeo.pl, IDMnet, Gadu-Gadu  BuyVip,  magazyn Elle, magazyn TopGear, Wydawnictwo Publicat oraz Agencja Face.

(Grupa Allegro)

SŁOWA KLUCZOWE