Sport | rekreacja | turystyka

Natalia Nocula na podium w Międzynarodowym Turnieju Judo – Rumunia – Arad Cup 2010

Zawodniczka klubu UKS ASW-JUDO JASŁO wywalczyła brązowy medal podczas Międzynarodowych zawodów judo, które odbyły się 4 września w miejscowości Arad – Rumunia. Nasz klub reprezentowali nasi najmłodsi zawodnicy w kategorii dzieci i dzieci młodszych.

Sukces jasielskiej zawodniczki
Fot. archiwum Klubu

W Turnieju udział wzięło ponad 200 osób z takich krajów jak: Czechy, Słowacja, Serbia, Ukraina, Słowenia, Rumunia. Polskę reprezentowały trzy kluby z Podkarpacia, oprócz naszego zespoły na matach w Rumuni walczyli z zawodnicy w klubów: Walter Rzeszów oraz UKS „15” Krosno.

Nasz klub reprezentowała czteroosobowa drużyna, a najlepszy wynik osiągnęła Natalia Nocula w kategorii wagowej do 26kg, zdobywając brązowy medal. Tuż za podium uplasowała się Joanna Nocula w kategorii wagowej do 29kg, ostatecznie kończąc zawody na 4 miejscu.

W kategorii chłopców wystartowali Adam Czyżowicz oraz Wiktor Bezak. Obydwaj zawodnicy zakończyli swój udział w zawodach na 9 miejscach w swoich kategoriach wagowych.

W tym samym dniu w Mławie wychowanek jasielskiej sekcji Judo Bartłomiej Garbacik wywalczył brązowy medal na Pucharze Polski Juniorów w kategorii wagowej do 60kg.

Gratulujemy dobrej postawy oraz wyników sportowych.

Więcej o sukcesach zawodników UKS ASW-MOSiR Jasło na stronie internetowej: www.judo-jaslo.pl.

Przemysław Czarnecki

SŁOWA KLUCZOWE