Informacje

Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje” rozstrzygnięty

Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2010”. Łącznie wpłynęło 83 rysunki ze szkół podstawowych i gimnazjów. Prace, które wygrały na etapie powiatowym, będą reprezentować nasz powiat w finale wojewódzkim.

Fot. KPP w Jaśle
Fot. KPP w Jaśle

Tematyka konkursu, który trwał od 1 czerwca do 22 września 2010 r., związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się znaleźć młody człowiek w czasie letniego wypoczynku. Łącznie do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zostało nadesłanych 83 prace przedstawiające m.in. bezpieczny pobyt nad morzem, bezpieczną drogę, miejsce zamieszkania, zagrożenie używkami.

Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Magdalena Maculak – Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jaśle, Bożena Lechowicz – pedagog Szkoły Podstawowej Nr 4 w Jaśle, Joanna Kudłaty – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle, Józef Biernacki – Prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, podinsp. Artur Wypasek – Z-ca N-ka Wydziału Prewencji KPP w Jaśle oraz st.asp. Andrzej Stygar i sierż. Joanna Garbacik z jasielskiej komendy. Jury wyłoniło najlepsze prace na szczeblu powiatowym, które wezmą udział w finale wojewódzkim. Poniżej publikujemy listę zwycięzców.

Fot. KPP w Jaśle
Fot. KPP w Jaśle

Laureaci w kategorii wiekowej 7-9 lat:
– Natalia Parzygnat – Zespół Szkół w Krempnej
– Adrian Stusowski – Szkoła Podstawowa w Harklowej
– Krystian Filar – Szkoła Podstawowa w Harklowej

Laureaci w kategorii wiekowej 10-12 lat:
– Karina Czupa – Szkoła Podstawowa w Kątach
– Kamila Styś – Zespół Szkół w Krempnej
– Aleksandra Bochenek – Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym

Laureaci w kategorii wiekowej 13-15 lat:
– Karolina Torba – Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie
– Dorota Rak – Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie
– Natalia Grzywacz – Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE