Sport | rekreacja | turystyka

„Szóstka” Jasło zdobyła puchar prezesa spółdzielni mieszkaniowej

Drużyna „Szóstki” Jasło rocznika 2000 odniosła zwycięstwo w XII Turnieju o Puchar Prezesa JSM Janusz Przetacznika.

Fot. archiwum Klubu
Fot. ARCHIWUM KLUBU

W fazie grupowej chłopcy zmierzyli się z Resovią (1:1), MOSiR-em Bochnia (2:0), Glinikiem Gorlice (2:1), Polonią Przemyśl (5:1) oraz Dunajcem Nowy Sacz (0:1). Fazę grupową „Szóstka” zakończyła na drugim miejscu i w półfinale szóstce przyszło się zmierzyć z Sandecją. Po emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu chłopcy z Jasła zwyciężyli 1:0 i awansowali do finału, w którym pokonali Beniaminka Krosno 1:0. Druga drużyna „Szóstki”, dzięki zwycięstwu nad MOSiR-em Bochnia, zajęła 11 miejsce w Turnieju.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. UKS 6 Jasło I
2. Beniaminek
3. Sandecja
4. Resovia
5. Dunajec Nowy Sącz
6. Igloopol
7. Tarnovia
8. Polonia Przemyśl
9. Glinik Gorlice
10. Soccer Ropczyce
11. UKS 6 Jasło II
12. MOSIR Bochnia

W drużynach UKS 6 Jasło wystąpili: Kacper SZURA, Paweł KISZKA, Patryk KORNEUSZ, Kuba GRZEGORCZYK, Mateusz CYNTLER, Wiktor MADEJ, Kamil PIĄTKOWSKI, Wiktor KOBAK, Dominik MOSOŃ, Kacper BARZYK, Maks KOWAL, Jakub KOCAJ, Gabryś GIERLASIŃSKI, Kamil PIĄTKOWSKI, Szymon STASZ, Grzegorz ŻYTNIAK, Norbert SAJDAK, Kacper JĘDRUSIK, Szymon BLEZIEŃ, Mateusz FILIP. Trenerem Drużyny jest Artur TOMASZEWSKI.

Jest to drugie zwycięstwo odniesione w tym tygodniu przez drużynę Artura Tomaszewskiego, ponieważ we wtorek chłopcy zwyciężyli w turnieju Przełom Cup 2011.Turniej ten objęty był patronatem OZPN Krosno i wzięły w nim udział najlepsze drużyny z powiatu krośnieńskiego. Tak więc podwójne BRAWA do UKS 6 Jasło.

Szczegółowe zestawienie wyników turnieju oraz fotorelacja na stronie klubowej: www.uks6jaslo.futbolowo.pl.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE