Kultura | rozrywka | edukacja

Karnawałowy „Bal tysiąca bajek” (zapowiedź)

Wspólne tańce, zabawy ruchowe, konkursy z nagrodami, to tylko niektóre atrakcje „Balu tysiąca bajek”, który odbędzie się 24 stycznia w Jasielskim Domu Kultury.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Zabawę poprowadzą aktorzy Teatru Promyk z Poznania. JDK zaprasza dzieci do wspólnej zabawy, która rozpocznie się o godz. 16 i potrwa do godz. 19. Bilet wstępu: 8 zł. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie JDK, tel. 13 44 351 50.

Rodzice maluchów, które na bal chcą wcielić się w księżniczki, czarownice, korsarzy i inne baśniowe postacie, mogą skorzystać z wypożyczalni strojów JDK. Wszelkie informacje na temat strojów i ich wypożyczenia można uzyskać pod tel. 13 44 351 54.

***

Teatr „Promyk”, choć nie ma własnej stacjonarnej sceny, ma duże doświadczenie w organizowaniu interaktywnych działań artystycznych dla dzieci i młodzieży. Pracujący w nim aktorzy występowali wielokrotnie na festiwalach i w ogródkach teatralnych, umilali też czas wypoczywającym na koloniach, wczasach, piknikach i festynach. Jaślanie mieli już okazję poznać kilku z nich, bowiem w minione wakacje wspaniale prowadzili imprezy rekreacyjne dla dzieci na osiedlach, organizowane przez JDK pod hasłem „Wakacyjne czwartki artystyczne”.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE