Kultura | rozrywka | edukacja

„Co czytamy przed Świętami?” w Klubie Czytających Rodzin (zapowiedź)

Co czytać, gdy śnieg za oknem, w co bawić się z dziećmi zimą, jakie książki chcielibyśmy znaleźć pod choinką? W piątek 9 grudnia o godz. 17:00 Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie pod hasłem „Co czytamy przed Świętami?”

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Podczas spotkania rodzice i dzieci zapoznają się z zimowymi nowościami księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle i porozmawiają o pomysłach na gwiazdkowe prezenty, wśród których z pewnością znajdą się wartościowe książki. Będzie również czas na rozmowę o tym, jak w ciekawy sposób spędzać z dziećmi krótkie zimowe dni i długie wieczory, w co się bawić, jak rodzinnie przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia.

Wiele podpowiedzi na wykonanie świątecznych ozdób i propozycji zimowych zabaw znajduje się w dostępnych w Bibliotece książkach, a Klubowicze będą mieli okazję spróbować wykonać niektóre z nich. Na najmłodszych czekają też mikołajkowe gry i quizy. Wszystkich chętnych do zimowej rozmowy i zabawy zapraszamy do Klubu Czytających Rodzin.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE