Na drogach

Znów nadmierna prędkość i ranni

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w godzinach wieczornych w miejscowości Brzyska. Poszkodowani zostali przewiezieni na obserwację do jasielskiego szpitala. Wszyscy byli przytomni, mają m.in. liczne obrażenia głowy i twarzy. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło na lokalnej drodze relacji Jasło-Błażkowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości, nie zapanował nad pojazdem i wypadł z drogi. Następnie wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy mostek. W wyniku uderzenia samochód przewrócił się na bok. Cztery osoby jadące pojazdem zostały ranne. Poszkodowani zostali zaopatrzeni przez zespoły ratownictwa medycznego, a następnie przewiezieni do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jaśle.

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że polonezem podróżowała jeszcze jedna osoba. W tej chwili policjanci próbują ustalić jej tożsamość, jak również to, który z rannych mężczyzn kierował samochodem. Od poszkodowanych zostanie pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Kołaczycach.

SERWIS FOTO:

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE