Na drogach

Mężczyzna potrącony w Osobnicy nie pamięta co się stało

Policjanci szukają sprawcy wypadku, w którym ranny został 34-letni mieszkaniec Osobnicy w gminie Jasło. Mężczyzna został znaleziony w niedzielę nad ranem w przydrożnym rowie. Prawdopodobnie został potrącony przez samochód osobowy.

Fot. archiwum terazJaslo.pl
Fot. archiwum terazJaslo.pl

Do zdarzenia doszło około godziny 5 rano, na lokalnej drodze w Osobnicy. Kierujący samochodem osobowym nieznanej marki potrącił idącego poboczem mężczyznę, a następnie uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. 34-letni mieszkaniec tej miejscowości trafił do jasielskiego szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu i ogólnymi potłuczeniami ciała. Poszkodowany przebywa na leczeniu w szpitalu. Nie pamięta jak doszło do tego zdarzenia. Pobrano mu krew, żeby ustalić, czy był trzeźwy.

Jasielscy policjanci proszą o pomoc w wyjaśnieniu tej sprawy. Ewentualni świadkowie zdarzenia lub osoby mające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji pod numerem (013) 443 83 10 lub dzwoniąc bezpośrednio pod numer alarmowy 997.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE