Informacje

Policja szuka sprawcy napadu na kolekturę LOTTO

Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na punkt totalizatora w Jaśle. Mężczyzna grożąc przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy. Ustalono wstępny rysopis sprawcy.

Kolektura LOTTO. Fot. terazJaslo.pl / Daniel Baron
Kolektura LOTTO przy ulicy Asnyka.
Fot. terazJaslo.pl / Daniel Baron

Wczoraj około 18.30, do punktu totalizatora sportowego przy ul. Asnyka w Jaśle wszedł mężczyzna. Wyjął przedmiot wyglądem przypominający pistolet gazowy i grożąc nim pracownicy zażądał wydania pieniędzy. Przestraszona kobieta schowała się pod ladę i zatelefonowała po pomoc na Policję. Napastnik nie zdołał otworzyć drzwi prowadzących do części pomieszczenia oddzielonej szybą. Krótko po tym wybiegł ze sklepu. Nikomu nic się nie stało. Trwają poszukiwania przestępcy.

Rysopis sprawcy:

Wiek 50-60 lat, wzrost około 175 cm, średniej budowy ciała. Ubrany był w czarną czapkę z dzianiny, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę ¾ koloru beżowego, spodnie koloru czarnego .

Osoby, które były świadkami zdarzenia, widziały mężczyznę o podanym rysopisie lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy napadu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 997, tel. zaufania 013 44 38 370.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE