Kultura | rozrywka | edukacja

Zdaj na piątkę „Egzamin z dobrej zabawy”

Spędzasz wakacje w mieście? Szukasz pomysłów na nudę? Przekonaj się, że możesz być mistrzem skakanki, malarzem batikowych obrazków i odkrywcą skarbów! Grupa ANI-MUSZ zaprasza wszystkich chętnych na „Egzamin z dobrej zabawy” – zda go każdy, kto 13 lipca o 11:30 pojawi się w Parku Miejskim w Jaśle.

Zapowiedź wydarzenia

Tor przeszkód w oparciu o zabawy sportowe, tradycyjne gry i zabawy w grupach, kącik wspólnego rysowania, błyskawiczne warsztaty makramy i batiku, bańki mydlane, a na koniec poszukiwanie skarbów… Nieformalna grupa młodzieży ANI-MUSZ chce podzielić się ze wszystkimi, którzy spędzają wakacje w domu, swoimi pomysłami na ciekawy i aktywny odpoczynek. Przez dwa miesiące uczestnicy projektu „Lacrosse” realizowanego ze środków europejskiego programu „Młodzież w działaniu” odkrywali świat tradycyjnych gier i zabaw. Efektem projektowych poszukiwań jest właśnie „Egzamin z dobrej zabawy” – okazja dla każdego amatora uśmiechu i zdrowego wypoczynku.

Na ten „egzamin” nie trzeba się wcześniej przygotowywać ani martwić o jego wyniki – wystarczy przyjść do Parku Miejskiego w Jaśle i włączyć się w zabawy z ANI-MUSZem. Zapraszamy wszystkich chętnych, małych i dużych, tych, którzy jeszcze nie poznali tradycyjnych zabaw i tych, którzy chcą je sobie przypomnieć – mistrzem dobrej zabawy może zostać każdy z nas!

Impreza jest realizowana w ramach projektu „Lacrosse” finansowanego ze środków europejskiego programu „Młodzież w działaniu”.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, organizacji wspierającej grupę i projekt.

(Grupa ANI-MUSZ)

SŁOWA KLUCZOWE