Na drogach

Zderzenie trzech „osobówek” w Trzcinicy. Są utrudnienia w ruchu

Przed godziną 19-tą na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Trzcinica doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Dwójkę poszkodowanych Pogotowie Ratunkowe zabrało do jasielskiego szpitala na badania. Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, którzy ustalają przyczyny tego zdarzenia.

W wypadku brały udział trzy samochody osobowe: Renault, Ford Mondeo i Volkswagen Passat. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 z drogą prowadzącą w kierunku Osobnicy.

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaśle oraz jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Skołyszyna. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdziliśmy zderzenie czołowo-boczne trzech samochodów. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Działania ratownicze polegały na założeniu kołnierzy ortopedycznych, ułożeniu na desce i przekazaniu służbie zdrowia osób poszkodowanych oraz zakręceniu butli propan-butan w dwóch samochodach. – relacjonuje st. kpt. Piotr Śmietana z JRG PSP Jasło.

Na miejscu pracowali policjanci, trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyny tego wypadku.

SERWIS FOTO:

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE