Kultura | rozrywka | edukacja

MDK zaprasza na warsztaty taneczne „Show Dance”

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zaprasza osoby powyżej siódmego roku życia na dwudniowe (21-22 stycznia) warsztaty taneczne „Show Dance”. Poprowadzi je Magdalena Mucha, dyplomowany choreograf rzeszowskiego zespołu tanecznego Kornele.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Jako tancerka razem z Kornelami zdobyła dwukrotnie Mistrzostwo Europy w kategorii Show Dance (w 2006 roku na Węgrzech oraz w 2008 roku w Rosji), Wicemistrzostwo Świata Show Dance (w 2006 roku w Niemczech). Jest też wielokrotną mistrzynią oraz wicemistrzynią Polski Show Dance, Jazz & Modern Dance jako choreograf i tancerka. Jest sędzią tańca zrzeszonym w Polskiej Federacji Tańca. Wykłada na podyplomowych studiach choreograficznych w zakresie tańca współczesnego na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Jej choreografie zdobyły najwyższe uznanie na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Mikołajkach (3 złote medale). Doskonali swój warsztat między innymi w USA, Kanadzie, Rosji i Niemczech u uznanych na świecie choreografów i pedagogów tańca. Prowadzi warsztaty taneczne na terenie całego kraju. – informuje Agnieszka Kuczała z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

Warsztaty rozpoczynają się o godzinie dziesiątej i w zależności od liczby uczestników potrwają około pięć godzin dziennie. Koszt udziału wynosi 50 złotych za dwa dni. Zapisy przyjmowane są do 15 stycznia pod numerem telefonu: 513 973 386. Uwaga – ilość miejsc ograniczona!

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE