Na drogach

Na Szkolnej zderzyły się dwie „osobówki” (FOTO)

Kierująca „osobówką” wymusiła pierwszeństwo na jednym ze skrzyżowań w Jaśle i zderzyła się z innym samochodem. W wyniku wypadku poszkodowana kobieta trafiła na obserwację do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek na Szkolnej. Fot. terazJaslo.pl / Damian Palar
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Do wypadku doszło po godzinie dziewiętnastej na skrzyżowaniu ulic: Szkolnej i Krasińskiego (w pobliżu sklepu „Biedronka”). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym Fiat Seicento jechała ulicą Krasińskiego. Na skrzyżowaniu z ulicą Szkolną nie zachowała należytej ostrożności i wjechała wprost pod jadący od strony ulicy Grota-Roweckiego samochód osobowy Renault Laguna.

W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń ciała doznała kierująca Seicentem mieszkanka Jasła. Poszkodowana (była przytomna) została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego na obserwację do szpitala.

Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Kierujący Renault, 25-letni mieszkaniec Jasła, był trzeźwy.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w zderzeniu biorą udział dwa samochody osobowe: Renault Laguna oraz Fiat Seicento. Jedna osoba poszkodowana, kobieta z samochodu Seicento, została zabrana przez karetkę Pogotowia Ratunkowego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, założeniu kołnierza ortopedycznego starszej kobiecie z samochodu Seicento oraz neutralizacji plamy oleju przy pomocy sorbentu. – relacjonuje mł. kpt. Edward Gronek z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Jaśle.

Na miejscu wypadku pracuje w chwili obecnej policyjna ekipa, której zadaniem jest kierowanie ruchem na czas wykonywanych czynności dochodzeniowych oraz dokładne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

Fotorelacja ZOBACZ FOTOGALERIĘ: Zderzenie dwóch „osobówek” na Szkolnej w Jaśle (zdjęć: 18)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Na Szkolnej zderzyły się dwie „osobówki” (FOTO)”

  1. Wypadki najczęsciej są przyczyną nieuwagi. Kłopotu najczęsciej nie ma, jeśli nie ma uszczerbku na zdrowiu. Rzeczy nabyte są tylko nabytymi rzeczami, które niestety często sprawiają kłopt. Kwitując drogiego kolegę xyz

  2. Gratulacje dla redaktora za szybka interwencje :) w 5 minut po zdarzeniu był na miejscu, byłby szybciej ale wrócił po baterie ;)

    A powaznie to Pani niepotrzebnie narobiła tylko kłopotu sobie i innym, ale tak to jest chwila nieuwagi i prosze.