ULKS „Technik” Trzcinica na drugim miejscu

W dniach 21-22.08.2009r. zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Technik” Trzcinica wzięli udział w rozgrywanych w Opolu XII Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Lekkiej Aletyce.

Na tych zawodach srebrna medale wywalczyli: Mateusz Gajda w biegu na 110 mppł oraz Mariusz Syzdek w trójskoku. Brązowe medale zdobyli: Amanda Zięba w rzucie młotem, Patrycja Żebracka w pchnięciu kulą oraz Karol Pawluś w trójskoku.

Z innych wyników na uwagę zasługuje czwarte miejsca Mariusza Syzdka w skoku w dal oraz Amandy Zięby w dysku, czy piąte miejsca Małgorzaty Ziomek w skoku w dal i Beaty Chmury w trójskoku. W klasyfikacji klubów ULKS „Technik” Trzcinica na sześćdziesiąt startujących w zawodach klubów z całej Polski zajął drugie miejsce.