Na drogach

Trudne warunki na drogach: „dachował” lanos (TV)

Od rana na drogach powiatu jasielskiego panują trudne warunki spowodowane gwałtownymi opadami śniegu. W Zarzeczu koło Dębowca „dachował” samochód osobowy. Kierowca nie odniósł na szczęście żadnych obrażeń.

Samochód osobowym Daewoo Lanos, jadąc od strony Jasła w kierunku Nowego Żmigrodu, podczas zjeżdżania ze wzniesienia wpadł nagle w poślizg. Pojazd zjechał do przydrożnego rowu, po czym przewrócił się na dach. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. Na szczęście kierowca nie odniósł żadnych obrażeń i przy pomocy osób postronnych opuścił pojazd o własnych siłach.

Policjanci ustalili, że w momencie zdarzenia był trzeźwy.

Chciałem zaapelować do wszystkich podróżnych, żeby uważali na panujące warunki. Jest ślisko na drogach, pada cały czas śnieg, także te warunki będą się pogarszały. Apelujemy o rozwagę i ostrożną jazdę. – powiedział mł. bryg. Marek Górniak, dowódca JRG PSP Jasło.

Więcej w naszym materiale TV:

SERWIS FOTO:

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Trudne warunki na drogach: „dachował” lanos (TV)”

  1. Panie Damianie, bardzo gratuluję również filmu z wypadku. Mam nadzieję, że w przyszłości będą to bardziej weselsze rzeczy niż wypadek. Cieszę się, że portal idzie do przodu. Pozdrawiam :)