Informacje

Wybrano przedsięwzięcia sportowe do dofinansowania z budżetu Jasła na 2021 rok

Burmistrz Jasła rozstrzygnął nabór wniosków na realizację w 2021 roku zadań o charakterze sportowym. Pula środków dostępnych na ten cel w budżecie miasta wynosi 600 tysięcy złotych.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Informacje

ZUS w Jaśle zaprasza emerytów i rencistów na dyżur telefoniczny

W czwartek, 21 stycznia, Oddział ZUS w Jaśle zaprasza na dyżur telefoniczny, którego tematem będzie rozliczenie przychodów pracujących emerytów i rencistów.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Meteo

Komunikat o silnym wietrze w dniach 20 – 22.01.2021 r.

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że w dniach od dnia 2021-01-20 od godz. 20:00 do dnia 2021-01-22 do godz. 18:00 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 80 km/h, przejściowo w ciągu dnia 21.01. w porywach do 90 km/h, z południa.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Informacje

Powołano komisję konkursową w celu wyboru dyrektora szpitala

Radni powiatowi zdecydowali dzisiaj o składzie komisji, która wyłoni kandydata na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Informacje

ZUS: podczas dyżuru telefonicznego ekspert odpowie na pytania dotyczące zasiłku opiekuńczego

Jasielski Oddział ZUS Na pytania dotyczące dodatkowego zasiłku opiekuńczego będą odpowiadać eksperci Oddziału ZUS w Jaśle podczas dyżuru telefonicznego. W środę, 20 stycznia, Oddział ZUS w Jaśle zaprasza na dyżur telefoniczny, podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Meteo

Ostrzeżenie o marznących opadach w dniu 20.01.2021 r.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że w dniu 20.01.2021 r. od godz. 04:00 do godz. 12:00 prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Strefa opadów marznących przemieszczać się będzie z zachodu na wschód województwa.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Informacje

Awaria sieci ciepłowniczej na terenie Jasła w dniu 19 stycznia

W związku panującymi warunkami atmosferycznymi (silny mróz) awarii uległa sieć ciepłownicza na terenie Miasta Jasła (w rejonie Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szopena 38).

CZYTAJ WIĘCEJ »
Informacje

Wznowienie porodów rodzinnych w jasielskim szpitalu

Szpital Specjalistyczny w Jaśle przywraca po wielu tygodniach możliwość porodów rodzinnych. Ale z zachowaniem dodatkowych zasad bezpieczeństwa z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną.

CZYTAJ WIĘCEJ »
Kultura | rozrywka | edukacja

Konkurs „Liryczne Jasło” – przedłużenie terminu zgłoszeń do 10 lutego

Piszesz wiersze lub opowiadania? Masz jeszcze szansę wziąć udział w Konkursie Liryczne Jasło! To już XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle. Przedłużyliśmy termin składania prac do 10 lutego 2021.

CZYTAJ WIĘCEJ »