Zwycięstwo 3:1 juniorów MKS „MOSiR- GAMRAT” Jasło

W ostatnią sobotę jasielscy siatkarze podejmowali u siebie wicelidera tabeli, drużynę „Wisłoka” Strzyżów.

Jaślanie zapowiadali, że będą się chcieli zrewanżować za porażkę w Strzyżowie. Pierwszy set był bardzo udany dla jasielskiego teamu, którego wygrali wysoko do 18. Z kolei drugi set od początku rozgrywany był na warunkach dyktowanych przez gości i został przegrany w takim samym stosunku. Trzeci set był bardzo wyrównany, zakończony minimalną wygraną jaślan do 23. Czwarty set rozpoczął się od mocnego uderzenia drużyny jasielskiej 5:0, ale zawodnicy Strzyżowa nie załamali się, doprowadzając do wyrównania 16:16. Od tego momentu jasielscy zawodnicy złapali właściwy rytm, wygrywając seta do 20, a tym samym cały mecz 3:1.