Na drogach

Wypadek z udziałem policyjnego motocykla

Na osiedlu Gamrat doszło dzisiaj do wypadku z udziałem policyjnego motocykla. Kierujący jednośladem funkcjonariusz doznał obrażeń ciała i został odwieziony do szpitala.

Dwóch funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, pełniących w dniu dzisiejszym służbę na oznakowanych motocyklach marki Triumph Tiger, patrolowało odcinek drogi powiatowej relacji Jasło-Błażkowa. Przejeżdżając ulicą Mickiewicza w rejonie osiedla Gamrat jeden z mężczyzn utracił nagle panowanie nad kierownicą, na skutek czego pojazd uderzył w przydrożny znak i przewrócił się na jezdnię. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jednoślad na jednym z łuków drogi miał wpaść w poślizg na zalegającym w tym miejscu piasku.

27-letni funkcjonariusz doznał obrażeń ciała. Został on przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do miejscowego szpitala. Jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Pokrzywdzony w chwili wypadku był trzeźwy. Z uwagi na charakter urazu, pozostał on na dalszym leczeniu w Oddziale Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki.

Na miejsce zdarzenia przybył zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle oraz technik kryminalistyczny, którego rolą było wykonanie oględzin i zabezpieczenie materiału dowodowego w przedmiotowej sprawie.

(Red.)
redakcja@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE