Kultura | rozrywka | edukacja

„Amore – mój hołd dla miłości” (zapowiedź)

Retransmisja koncertu André Rieu z Maastricht

Jasielski Dom Kultury zaprasza do Kina JDK „Syrena” na retransmisję koncertu André Rieu, który odbył się w Maastricht 7 lipca br. „Amore – mój hołd dla miłości” będzie można zobaczyć w jasielskim kinie już 10 października br. o godz. 18.00. Bilety w cenie 25 zł (zwykły) i 20 zł (ulgowy) są już do nabycia w sekretariacie JDK lub online.

– „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej – mówi kompozytor.

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André Rieu oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa).

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE