Na drogach

Dachowanie osobowego VW na drodze gminnej w Trzcinicy

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze gminnej w Trzcinicy. Kierujący osobowym volkswagenem chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem zjechał z jezdni. Prowadzony przez niego samochód wjechał na przydrożną skarpę i wywrócił się na dach. Kierujący oraz pasażer trafili do szpitala.

Dzisiaj około godziny 8, dyżurny jasielskiej komendy skierował patrol do Trzcinicy, w związku ze zgłoszonym wypadkiem drogowym. Z przekazanych informacji wynikało, że jadący drogą gminną samochód dachował. Interweniujący policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Wstępnie ustalili, że kierujący osobowym volkswagenem, 33-letni mieszkaniec Jasła, najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z przebiegającym przez drogę psem zjechał z jezdni na przydrożną skarpę w wyniku czego pojazd wywrócił się na dach.

Kierowca oraz pasażer zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Na miejscu policjanci wykonują niezbędne czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE