Kultura | rozrywka | edukacja

Przebojowy wieczór z Baranovskim

| © FOT. Jasielski Dom Kultury / Piotr Chojecki

Energetycznie i przebojowo upłynął piątkowy wieczór (7 października br.) z przebojami Baranovskiego. Artysta wraz z zespołem przypomniał swoje znane przeboje, jak i utwór premierowy.

Koncert rozpoczęły klawiszowe dźwięki, w trakcie których, w półmroku panującym na scenie zaczęli pojawiać się kolejni muzycy. Ostatecznie przeszły one w utwór otwierający to wydarzenie – „Momenty”.

Bardzo się cieszymy, naprawdę! Cieszymy się, że jesteście i że my jesteśmy tutaj, w tej pięknej sali w Jaśle. Ostatnio byłem w Jaśle w 2001 roku na jakimś konkursie akordeonowym. No i jestem mężczyzną, który potrafi grać na akordeonie, ale tego nie robi. Dlatego zamieniłem akordeon na gitarę i jesteśmy tutaj u Was – z humorem powitał publiczność Wojciech Baranowski.

Artysta nawiązał znakomity kontakt z publicznością, która doskonale bawiła się podczas półtoragodzinnego występu. A był to wieczór pełen przebojów znanych doskonale z anten radiowych. Można było zauważyć, że muzykom wspólne granie sprawia dużą przyjemność i doskonale bawili się wraz z publicznością.

Podczas tego muzycznego spotkania fani artysty mogli usłyszeć m.in. takie przeboje, jak: „Luźno”, „Dym”, „Zbiór”, „Cicho”, „Sam”, „Tęskno mi do gwiazd”, „Arizona”, czy „Wolność”. Zespół zaprezentował także swój najnowszy utwór „Joker”, który zapowiada trzeci album Baranovskiego.

Publiczność nie miała zamiaru szybko rozstawać się z artystą, dlatego nie obyło się bez bisów. Fani na bis usłyszeli utwory: „Lubię być z nią” i Nie mamy nic”.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *