Na drogach

Zderzenie Fiata z ciągnikiem rolniczym w Samoklęskach

| FOT. © KPP w Jaśle

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Samoklęskach na drodze wojewódzkiej nr 993. Kierujący fiatem panda podczas manewru wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo ciągnikiem rolniczym.

Kilka minut przed godziną 10, dyżurny jasielskiej komendy policji skierował patrol ruchu drogowego do miejscowości Samoklęski. Według zgłoszenia doszło tam do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w którym ucierpiały trzy osoby.

Policjanci zajmujący się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fiatem 68-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Pielgrzymki, wykonał manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego, który skręcał w lewo na drogę gruntową. W wyniku zderzenia traktor rozpadł się na dwie części, a kierujący fiatem zjechał do rowu i dachował.

W wypadku ucierpieli kierujący pojazdami oraz pasażerka samochodu osobowego. Wszyscy zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala.

Droga wojewódzka nr 993 jest zablokowana. Policjanci wykonują oględziny i sporządzają dokumentację niezbędną do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13:30.

| FOT. © KPP w Jaśle
| FOT. © KPP w Jaśle

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *