Sport | rekreacja | turystyka

Jasielskie medale judoków na Międzynarodowym Turnieju Judo w mieście Arad

W miniony weekend (24-25.09.2011r.) ośmioosobowa reprezentacja naszego klubu brała udział w Międzynarodowym Turnieju Judo w mieście Arad (Rumunia). W turnieju udział wzięło około 300 zawodniczek i zawodników z Serbii, Czech, Słowacji, Ukrainy, Polski oraz Rumunii. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie.

Turniej w Rumunii

Turniej w Rumunii

Fot. © ARCHIWUM KLUBU

Podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego wywalczyli na tym turnieju bardzo dobre lokaty. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką z naszego klubu została Joanna Nocula, która rywalizowała w kategorii wagowej do 36 kilogramów. Asia wywalczyła srebrny medal w tej wadze.

Brązowe medale w swoich kategoriach wagowych z tych zawodów do Jasła przywiozły również:
Paulina Górniak w kategorii wagowej do 44 kilogramów
Natalia Nocula w kategorii wagowej do 29 kilogramów
Katarzyna Kolbusz w kategorii wagowej do 32 kilogramów

Oprócz miejsc na podium udało nam się uzyskać również bardzo dobre lokaty tuż za nim. Na pechowym czwartym miejscu uplasowała się Klaudia Przewoźnik w kategorii wagowej do 32 kilogramów, na piątym miejscu sklasyfikowana została Emilia Cichoń i Martyna Cichoń w kategorii wagowej do 40 kilogramów, a Oskar Kołodziej wywalczył siódme miejsce w kategorii wagowej do 42 kilogramów.

Gratulujemy naszym zawodnikom i dziękujemy wszystkim osobom związanym z naszym klubem dziękując za wsparcie i pomoc podczas organizacji wyjazdów dla naszych zawodników.

Przemysław Czarnecki
(UKS „ASW-Judo Jasło”)

SŁOWA KLUCZOWE