Na drogach

Uderzyła w przydrożne drzewo

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Czeluśnicy, w którym poszkodowana została kierująca samochodem osobowym. Podczas zjeżdżania ze wzniesienia wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożne drzewo. Z obrażeniami ciała trafiła do jasielskiego szpitala.

Wypadek w Czeluśnicy
Fot. © KPP w Jaśle

W poniedziałek (09.09) około godziny 17:40 policjanci interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Czeluśnica (gmina Tarnowiec). Z informacji, jakie zgromadzili wynika, że kierująca samochodem osobowym Fiat Stilo jechała od strony Jasła. W trakcie zjeżdżania ze wzniesienia na mokrej nawierzchni jezdni wpadła w poślizg, w wyniku czego zjechała na lewy pas i wpadła do przydrożnego rowu. Tam uderzyła prawym przednim bokiem pojazdu w drzewo.

28-letnia mieszkanka gminy Tarnowiec, która podróżowała sama, uskarżała się na ból nogi, dlatego na miejsce zostało wezwane Pogotowie Ratunkowe. Poszkodowana została przewieziona do jasielskiego szpitala, gdzie po wykonaniu badań lekarskich stwierdzono u niej obrażenia ciała w postaci urazu kończony dolnej, urazu kręgosłupa oraz ogólnych potłuczeń.

Kierująca pojazdem była trzeźwa. – poinformował nas kom. Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Oględziny miejsca wypadku prowadziła policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza. Zebrany materiał pozwoli na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Rozlanymi płynami eksploatacyjnymi na jezdni zajął się zastęp ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE