Kultura | rozrywka | edukacja

Zaproszenie: XXV Konkurs Fotograficzny „Jasło – Moje Miasto”

Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zapraszają do kolejnego Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto”. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i regionu.

Tegoroczna XXV edycja ma dwa tematy:

„ŚLADY DAWNEGO JASŁA I REGIONU”
„UCHWYCIĆ CHWILĘ…”

Jak co roku patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła. Organizatorom zależy na tym, aby uczestnicy odszukali i zarejestrowali różne miejsca związane z „dawnym” Jasłem i regionem oraz „uchwycili chwilę” życia współczesnego Jasła i okolic w sposób ciekawy i oryginalny. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych autorskich wizji takich obrazów.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXV Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Jasła znajdują się w jego regulaminie (do pobrania tutaj).

Jedna z ubiegłorocznych prac (autor Filip Osika)

(SMJiRJ), (MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE