Sport | rekreacja | turystyka

Turniej siatkarski z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W miniony weekend na trzech boiskach w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Międzynarodowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Narodowego Święta Niepodległości puchar Burmistrza Miasta Jasło (zespoły 4 osobowe) w roczniku 2006 i młodsze. W turnieju wystąpiło 15 zespołów reprezentujących 10 klubów oraz 6 państw.

W poszczególnych grupach po pierwszym dniu turnieju kolejność zespołów przedstawiała się następująco:

GRUPA „A”
Polonia Ladies Volleyball Club „B” > UKS „MOSiR” Jasło „B” 13:30
Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” > CK SPARTA Sambor 16:18
UKS 15 Przemyśl > UKS „MOSiR” Jasło „B” 21:15
Polonia Ladies Volleyball Club „B” > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” 10:32
UKS 15 Przemyśl > CK SPARTA Sambor 15:21
UKS „MOSiR” Jasło „B” > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” 15:23
UKS 15 Przemyśl > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” 17:20
CK SPARTA Sambor > Polonia Ladies Volleyball Club „B” 36:9
UKS 15 Przemyśl > Polonia Ladies Volleyball Club „B” 30:10
CK SPARTA Sambor > UKS „MOSiR” Jasło „B” 18:14

Kolejność zespołów
1. CK SPARTA Sambor
2. Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B”
3. UKS 15 Przemyśl
4. UKS „MOSiR” Jasło „B”
5. Polonia Ladies Volleyball Club „B”

GRUPA „B”
Polonia Ladies Volleyball Club „A” > UKS „MOSiR” Jasło „A” 11:34
MOSiR Dukla > Viadukt SE Biatorbágy „A” 20:12
ZŠ Mlynská Stropkov „B” > UKS „MOSiR” Jasło „A” 9:30
Polonia Ladies Volleyball Club „A” > MOSiR Dukla 15:27
ZŠ Mlynská Stropkov „B” > Viadukt SE Biatorbágy „A” 13:25
UKS „MOSiR” Jasło „A” > MOSiR Dukla 23:15
ZŠ Mlynská Stropkov „B” > MOSiR Dukla 13:20
Viadukt SE Biatorbágy „A” > Polonia Ladies Volleyball Club „A” 25:17
ZŠ Mlynská Stropkov „B” > Polonia Ladies Volleyball Club „A” 24:13
Viadukt SE Biatorbágy „A” > UKS „MOSiR” Jasło „A” 11:24

Kolejność zespołów
1. UKS „MOSiR” Jasło „A”
2. MOSiR Dukla
3. Viadukt SE Biatorbágy „A”
4. ZŠ Mlynská Stropkov „B”
5. Polonia Ladies Volleyball Club „A”

GRUPA „C”
Viadukt SE Biatorbágy „B” > UKS Dębowiec 17:17
Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” > Karpaty MOSiR Krosno 13:25
ZŠ Mlynská Stropkov „A” > UKS Dębowiec 20:7
Viadukt SE Biatorbágy „B” > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” 16:23
ZŠ Mlynská Stropkov „A” > Karpaty MOSiR Krosno 16:17
UKS Dębowiec > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” 20:23
ZŠ Mlynská Stropkov „A” > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” 17:17
Karpaty MOSiR Krosno > Viadukt SE Biatorbágy „B” 26:9
ZŠ Mlynská Stropkov „A” > Viadukt SE Biatorbágy „B” 23:9
Karpaty MOSiR Krosno > UKS Dębowiec 24:10

Kolejność zespołów
1. Karpaty MOSiR Krosno
2. ZŠ Mlynská Stropkov „A”
3. Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A”
4. UKS Dębowiec
5. Viadukt SE Biatorbágy „B”

W niedzielę rozegrano mecze finałowe z uwzględnieniem spotkań grupowych.

O miejsca 1-5
CK SPARTA Sambor > MOSiR Dukla 30:11
Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” > UKS „MOSiR” Jasło „A” 18:17
Karpaty MOSiR Krosno > MOSiR Dukla 33:8
CK SPARTA Sambor > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” 18:16
Karpaty MOSiR Krosno > UKS „MOSiR” Jasło „A” 7:23
MOSiR Dukla > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” 16:20
Karpaty MOSiR Krosno > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” 22:12
UKS „MOSiR” Jasło „A” > CK SPARTA Sambor 18:13
Karpaty MOSiR Krosno > CK SPARTA Sambor 20:16
UKS „MOSiR” Jasło „A” > MOSiR Dukla 23:15

O miejsca 6-10
Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” > UKS 15 Przemyśl 25:13
Viadukt SE Biatorbágy „A” > UKS „MOSiR” Jasło „B” 18:17
ZŠ Mlynská Stropkov „A” > UKS 15 Przemyśl 17:17
Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” > Viadukt SE Biatorbágy „A” 28:13
ZŠ Mlynská Stropkov „A” > UKS „MOSiR” Jasło „B” 17:21
UKS 15 Przemyśl > Viadukt SE Biatorbágy „A” 25:12
ZŠ Mlynská Stropkov „A” > Viadukt SE Biatorbágy „A” 10:18
UKS „MOSiR” Jasło „B” > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” 16:23
ZŠ Mlynská Stropkov „A” > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” 17:17
UKS „MOSiR” Jasło „B” > UKS 15 Przemyśl 15:21

O miejsca 11-16
Viadukt SE Biatorbágy „B” > Polonia Ladies Volleyball Club „B” 20:20
ZŠ Mlynská Stropkov „B” > Polonia Ladies Volleyball Club „A” 24:13
UKS Dębowiec > Polonia Ladies Volleyball Club „B” 24:17
Viadukt SE Biatorbágy „B” > ZŠ Mlynská Stropkov „B” 19:17
UKS Dębowiec > Polonia Ladies Volleyball Club „A” 24:14
Polonia Ladies Volleyball Club „B” > ZŠ Mlynská Stropkov „B” 24:17
UKS Dębowiec > ZŠ Mlynská Stropkov „B” 15:26
Polonia Ladies Volleyball Club „A” > Viadukt SE Biatorbágy „B” 14:24
UKS Dębowiec > Viadukt SE Biatorbágy „B” 17:17
Polonia Ladies Volleyball Club „A” > Polonia Ladies Volleyball Club „B” 15:23

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
1. UKS „MOSiR” Jasło „A”
2. Karpaty MOSiR Krosno
3. CK SPARTA Sambor
4. Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B”
5. MOSiR Dukla
6. Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A”
7. UKS 15 Przemyśl
8. Viadukt SE Biatorbágy „A”
9. UKS „MOSiR” Jasło „B”
10. ZŠ Mlynská Stropkov „A”
11. Viadukt SE Biatorbágy „B”
12. Polonia Ladies Volleyball Club „B”
13. UKS Dębowiec
14. ZŠ Mlynská Stropkov „B”
15. Polonia Ladies Volleyball Club „A”

Puchary, dyplomy i nagrody wręczali: Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian, v-ce Burmistrz Miasta Jasła Elwira Musiałowicz-Czech oraz członek zarządu UKS „MOSiR” Jasło Jacek Książek.

Zarząd UKS „MOSiR” Jasło składa gorące podziękowania wszystkim, którzy pomogli zorganizować i przeprowadzić turniej, a w szczególności dyrektor SP2 Jolancie Myśliwiec, Grzegorzowi Schabińskiemu oraz Andrzejowi Tenerowiczowi.

Sponsorami i darczyńcami turnieju byli: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Miasto Jasło, Wysowianka, Tegel, U Schabińskiej.

(UKS „MOSiR” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.