Spis ulic, placów i skwerów

ULICE (alfabetycznie)
Armii Krajowej (Śródmieście)
Asnyka Adama (Śródmieście)
Baczyńskiego Krzysztofa Kamila (Kopernika)
Bałuka Zygmunta (Bryły) – uchwała nr LXXV/619/2010 RMJ z dnia 18 października 2010 r.
Bartłomieja z Jasła (Śródmieście)
Basztowa (Śródmieście)
Bednarska (Śródmieście)
Bełcha Stanisława (Sobniów)
Biecka (Gądki)
Bieszczadzka (Brzyszczki)
Bławatna (Sobniów)
Bohaterów Monte Cassino (Mickiewicza)
Bryły (Bryły)
Brzyszczki (Brzyszczki)
Ceramiczna (Sobniów)
Cicha (Hankówka) – uchwała nr LXV/540/2010 RMJ z dnia 27 kwietnia 2010 r.
Czackiego Tadeusza (Śródmieście)
Dobrzańskiego Henryka (Ulaszowice)
Dolna (Brzyszczki)
Ducala Józefa (Śródmieście)
Dworcowa (Śródmieście)
Działkowa (Krajowice) – uchwała nr LXXV/614/2010 RMJ z dnia 18 października 2010 r.
Dziedzica Emila (Mickiewicza)
Fabryczna (Brzyszczki)
Farna (Śródmieście)
Floriańska (Śródmieście, Sobniów)
Franciszkańska
Gajowa (Niegłowice)
Gądki (Gądki)
Gołębia (Śródmieście)
Gorajowicka (Ulaszowice)
Górska (Ulaszowice) – uchwała nr LXXV/618/2010 RMJ z dnia 18 października 2010 r.
Graniczna (Sobniów)
Grunwaldzka (Górka Klasztorna)
Hankówka (Hankówka)
Harcerska (Sobniów)
Hubalczyków (Mickiewicza)
Hutnicza
Igielna (Śródmieście)
Jagiełły Władysława (Mickiewicza)
Jagodowa (Brzyszczki)
Jana z Dukli (Żółków)
Jana Pawła II (Śródmieście)
Jodłowa (Brzyszczki)
Kaczorowy (Kaczorowy)
Kadyiego Stanisława (Śródmieście)
Karmelicka (Śródmieście)
Kasprowicza Jana (Śródmieście)
Kasztanowa (Brzyszczki) – uchwała nr LX/574/2014 RMJ z dnia 26 maja 2014 r.
Kazimierza Wielkiego (Śródmieście)
Kilińskiego Jana (Śródmieście)
Klasztorna (Górka Klasztorna)
Klonowa (Brzyszczki)
Kochanowskiego Jana (Śródmieście)
Kolejowa (Górka Klasztorna)
Kołłątaja Hugona (Śródmieście)
Konarskiego Stanisława (Sobniów)
Konopnickiej Marii (Ulaszowice)
Kopernika Mikołaja (Kopernika)
Koralewskiego Antoniego (Śródmieście)
Kościuszki Tadeusza (Śródmieście)
Kowalskiej Faustyny (Sobniów)
Kózkowny Karoliny (Sobniów)
Krajowicka (Krajowice)
Krakowska (Podzamcze)
Krasińskiego Zygmunta (Mickiewicza)
Kraszewskiego Ignacego Józefa
Krótka (Śródmieście)
Krzywa (Niegłowice)
Krzyżowskiego Józefa (Ulaszowice) – uchwała nr XVIII/138/2004 RMJ z dnia 4 lutego 2004 r.
Kwiatowa (Sobniów)
Lenartowicza Aleksandra
Leśna (Żółków)
Letnia (Gądki)
Lichtarz (Żółków)
Lipowa
Lisa-Kuli Leopolda (Mickiewicza)
s. Luli Hiacynty Joanny (Górka Klasztorna) – uchwała nr LVIII/572/2014 RMJ z dnia 7 kwietnia 2014 r.
Lwowska (Ulaszowice)
Łąkowa (Sobniów)
Łukasiewicza Ignacego (Ulaszowice)
Madejewskich (Mickiewicza)
1 Maja (Śródmieście)
3 Maja (Śródmieście)
Mała (Sobniów)
Mastejów Adeli i Marcina (Niegłowice) – uchwała nr XII/111/2015 RMJ z dnia 31 sierpnia 2015 r.
Mendysa Władysława (Ulaszowice) – uchwała nr XVIII/137/2004 RMJ z dnia 4 lutego 2004 r.
Metzgera Alojzego
Mickiewicza Adama (Śródmieście, Mickiewicza, Gamrat)
Młynarska (Żółków)
Modrzejewskiego Józefa (Śródmieście)
Moniuszki Stanisława (Kopernika)
Mościckiego Ignacego (Niegłowice) – uchwała nr XII/110/2015 z dnia 31 sierpnia 2015 r.
Nadbrzeżna (Żółków)
Naftowa (Niegłowice)
Na Kotlinę (Ulaszowice)
Niegłowicka (Niegłowice)
Nowa (Śródmieście) – uchwała nr LIII/546/2017 RMJ z dnia 30 października 2017 roku
Nowotnego Jana (Krajowice) – uchwała nr LXXV/613/2010 RMJ z dnia 18 października 2010 r.
Obrońców Westerplatte (Mickiewicza)
Ogrodowa (Górka Klasztorna)
Okrężna (Krajowice)
Paderewskiego Ignacego Jana
Partyzantów
Pawłowskiego Stanisława (Mickiewicza)
Pelczara Józefa Sebastiana (Górka Klasztorna)
Piasta Kołodzieja (Krajowice) – uchwała nr LXXV/612/2010 RMJ z dnia 18 października 2010 r.
Pietrusa Albina (Ulaszowice) – uchwała nr XLVIII/374/2005 RMJ z dnia 26 września 2005 r.
Pigonia Stanisława (Górka Klasztorna)
Marszałka Piłsudskiego Józefa (Śródmieście) – uchwała nr XLIX/432/2009 RMJ z dnia 31 sierpnia 2009 r.
Pinkasa Ignacego (Śródmieście)
Plażowa (Gądki)
Pod Skałą (Ulaszowice)
Podwale (Mickiewicza)
Podzamcze (Podzamcze)
Pogodna (Ulaszowice) – uchwała nr LXXV/615/2010 RMJ z dnia 18 października 2010 r.
Pola Wincentego (Kopernika)
Polna (Kopernika)
Polnych Kwiatów (Ulaszowice) – uchwała nr XLVIII/446/2013 RMJ z dnia 5 sierpnia 2013 r.
Polskiego Czerwonego Krzyża (Śródmieście)
Potępy Jana (Sobniów)
Produkcyjna (Brzyszczki) – uchwała nr XXIV/238/2012 RMJ z dnia 26 kwietnia 2012 r.
Prusa Bolesława (Górka Klasztorna)
Przemysłowa (Brzyszczki)
Przybyszowskiego Zbigniewa (Mickiewicza)
Rafineryjna (Rafineria)
Reja Mikołaja (Górka Klasztorna) – uchwała nr XVIII/142/2007 RMJ z dnia 14 września 2007 r.
Rejtana Tadeusza (Śródmieście)
Reymonta Władysława (Ulaszowice)
Robotnicza (Hankówka)
Rolnicza (Sobniów)
Roweckiego Stefana „Grota” (Kopernika)
Równia (Niegłowice)
Różana (Sobniów)
Rynek (Śródmieście)
Rzeczna (Żółków)
Rzemieślnicza (Hankówka)
Sienkiewicza Henryka (Górka Klasztorna)
Sikorskiego Władysława (Mickiewicza)
Skalna (Ulaszowice)
Skargi Piotra (Śródmieście)
Skłodowskiej Curie Marii (Mickiewicza)
Słoneczna (Gądki)
Słowackiego Juliusza (Mickiewicza)
Sobieskiego Jana III (Śródmieście)
Sobniowka (Sobniów)
Sokoła (Śródmieście)
ks. Solarskiego Alfreda (Niegłowice) – uchwała nr XII/112/2015 RMJ z dnia 31 sierpnia 2015 r.
Spacerowa (Ulaszowice) – uchwała nr XLI/411/2017 RMJ z dnia 27 lutego 2017 r.
Sportowa (Rafineria)
Sroczyńskiego Tadeusza (Ulaszowice)
Starowiejska (Bryły)
Staszica Stanisława (Śródmieście)
Stawna (Sobniów)
Stroma (Śródmieście)
17 Stycznia (Ulaszowice)
Szajnochy Karola (Mickiewicza)
Szkolna (Mickiewicza)
Szopena Fryderyka (Mickiewicza)
Szymborskiej Wisławy (Górka Klasztorna) – uchwała nr XXXIII/340/2016 RMJ z dnia 24 października 2016 r.
Śniadeckich Jana i Jędrzeja (Śródmieście)
Śnieżna (Sobniów)
Środkowa (Sobniów)
Targowa (Śródmieście)
Tischnera Józefa (Mickiewicza)
Towarowa (Brzyszczki, Hankówka)
Ujejskiego Kornela (Kopernika)
Ulaszowice (Ulaszowice)
Urocza (Ulaszowice) – uchwała nr LXXV/616/2010 RMJ z dnia 18 października 2010 r.
Wałowa (Śródmieście)
Wąwozy (Sobniów)
Weigla Rudolfa (Górka Klasztorna)
Wesoła (Sobniów) – uchwała nr VIII/52/2011 RMJ z dnia 28 marca 2011 r.
Widokowa (Ulaszowice) – uchwała nr LXXV/617/2010 RMJ z dnia 18 października 2010 r.
Wiejska (Niegłowice)
Wierzbowa ((Ulaszowice)
Wileńska (Górka Klasztorna)
Wiosenna (Sobniów)
Wiśniowa (Górka Klasztorna)
Witosa Wincentego (Ulaszowice)
Wodna (Żółków)
Wojska Polskiego (Żółków)
Wyspiańskiego Stanisława (Śródmieście)
Za Bursą (Kopernika)
Zawiszy Czarnego (Górka Klasztorna) – uchwała nr XXXII/325/2016 RMJ z dnia 26 września 2016 r.
Zawodzie (Hankówka)
Zielona (Śródmieście)
Zyndrama z Maszkowic (Mickiewicza)
Żeromskiego Stefana (Ulaszowice)
Żniwna (Sobniów)
Żwirki i Wigury (Śródmieście)

PLACE
Inwalidów Wojennych (Śródmieście) – między ulicami Asnyka, Sokoła i Czackiego – uchwała nr XXII/165/2004 RMJ z dnia 10 maja 2004 r.
ks. Stanisława Kołtaka – u zbiegu ulic Czackiego i Słowackiego – uchwała nr XXXVI/307/2008 RMJ z dnia 25 sierpnia 2008 r.

SKWERY
św. Antoniego
Uczestników Akcji Pensjonat – uchwała nr XLIX/493/2017 RMJ z dnia 31 lipca 2017 r.

RONDA
Solidarności (Ulaszowice) – zbieg ulic Kazimierza Wielkiego, 17 Stycznia i Lwowskiej – uchwała nr XLV/363/2005 RMJ z dnia 26 sierpnia 2005 r.
Hugona Steinhausa (Śródmieście) – zbieg ulic Kołłątaja i Kościuszki – uchwała nr XXII/216/2012 RMJ z dnia 26 marca 2012 r.
gen. Józefa Hallera (Śródmieście) – zbieg ulic Metzgera i Kościuszki – uchwała nr XXII/215/2012 RMJ z dnia 26 marca 2012 r.
ks. Kazimierza Wojciechowskiego (Żółków) – zbieg ulic Wojska Polskiego, Grunwaldzkiej, Granicznej i św. Jana z Dukli – uchwała nr LVIII/571/2014 RMJ z dnia 7 kwietnia 2014 r.
Adama Lazarowicza (Śródmieście) – zbieg ulic Kasprowicza i Floriańskiej – uchwała nr XXVIII/275/2016 z dnia 20 czerwca 2016 r.

OSIEDLA MIEJSKIE

Śródmieście
Rynek, Kazimierza Wielkiego (do mostu na rzece Jasiołce), Kościuszki, Piotra Skargi, Jana Pawła II, Floriańska (do torów kolejowych), Krótka, Śniadeckich, Jana Kasprowicza, Hutnicza, Basztowa, Igielna, Stanisława Kadyiego, Tadeusza Rejtana, PCK, Stanisława Wyspiańskiego, Bednarska, Kochanowskiego, Nowa, Koralewskiego, Plac Żwirki i Wigury, Czackiego, Asnyka, Plac Bartłomieja, Zielona, Cmentarna, Modrzejewskiego, Targowa, Kołłątaja, Staszica, Sobieskiego, Armii Krajowej, Ducala, Gołębia, Karmelicka, Kilińskiego, 1 Maja, Stroma, Wałowa, Farna, Pinkasa

Mickiewicza
Szopena, Franciszkańska, Mickiewicza (do mostu na rzece Wisłoce), Obrońców Westerplatte, Madejewskich, Sikorskiego, Słowackiego, Jagiełły, Szkolna, Szajnochy, Tischnera, Podwale, Lisa Kuli, Krasińskiego, Curie-Skłodowskiej, Pawłowskiego, Hubalczyków, Bohaterów Monte Cassino, Dziedzica, Zyndrama z Maszkowic, Przybyszowskiego

Kopernika
3 Maja (do mostu na rzece Wisłoce), Wincentego Pola, Kopernika, Baczyńskiego, Partyzantów, Polna, Za Bursą, Ujejskiego, Kraszewskiego, Dworcowa, Lenartowicza, Metzgera, Moniuszki, Paderewskiego, Grota Roweckiego

Bryły
Mickiewicza (od Szkoły Podstawowej w Jareniówce), Bryły, Starowskiejska, Bałuka

Kaczorowy
Mickiewicza (od mostu na rzece Wisłoce do Szkoły Podstawowej w Jareniówce), Kaczorowy

Rafineria
Sportowa, Rafineryjna, 3 Maja (od mostu na rzece Wisłoce)

Gądki
Plażowa, Gądki, Słoneczna, Letnia, Biecka

Niegłowice
Niegłowicka, Krzywa, Naftowa, Wiejska, Równia, Gajowa, Ignacego Mościckiego, Adeli i Marcina Mastejów, ks. Alfreda Solarskiego

Brzyszczki
Lwowska (do skrzyżowania z ulicą Towarową), Dolna, Bieszczadzka, Jodłowa, Brzyszczki, Klonowa, Jagodowa, Lipowa, Fabryczna, Towarowa (do torów kolejowych), Przemysłowa, Produkcyjna, Kasztanowa

Hankówka
Hankówka, Zawodzie, Śnieżna, Robotnicza, Rzemieślnicza, Towarowa (od torów kolejowych), Cicha

Ulaszowice
Lwowska (do skrzyżowania z ulicą Towarową), Kazimierza Wielkiego (od mostu na rzece Jasiołce), Żeromskiego, 17 Stycznia, Łukasiewicza, Ulaszowice, Skalna, Reymonta, Na Kotlinę, Konopnickiej, Witosa, Krakowska (do skrzyżowania z ulicą Podzamcze), Pod Skałą, Gorajowicka, Wierzbowa, Dobrzańskiego, Pietrusa, Sroczyńskiego, Mendysa, Krzyżowskiego, Widokowa, Urocza, Pogodna, Górska, Polnych Kwiatów, Spacerowa

Krajowice
Okrężna, Krajowicka, Podzamcze, Krakowska (od skrzyżowania z ulicą Podzamcze), Działkowa, Nowotnego, Piasta Kołodzieja

Sobniów
Bławatna, Sobniowska, Żniwna, Łąkowa, Kózkówny, Środkowa, Konarskiego, Wiosenna, Różana, Mała, Stawna, Wąwozy, Graniczna, Rolnicza, Wesoła, Środkowa, Floriańska (od skrzyżowania z ulicą Ceramiczną), Ceramiczna ((od torów kolejowych), Bełcha, Potępy, Harcerska

Żółków
Leśna, Nadbrzeżna, Wodna, Młynarska, Rzeczna, Lichtarz, św. Jana z Dukli, Wojska Polskiego

Górka Klasztorna
Grunwaldzka, Prusa, Sienkiewicza, Pigonia, Weigla, Kolejowa, Kowalskiej, Pelczara, Klasztorna, Kwiatowa, Ogrodowa, Ceramiczna (do torów kolejowych), Wiśniowa, Floriańska (od torów kolejowych do skrzyżowania z ulicą Ceramiczną), Reja, Wileńska, Luli, Zawiszy Czarnego