Kultura | rozrywka | edukacja

Rupaki i inne dziwaki (zapowiedź)

22 stycznia 2020 r. w Klubie Czytających Rodzin spotkamy się m. in. z: Łysym Jeżem, Rupakami, zebrą w kratkę, koniem który mówi i śpiewa, beczącą mewą i innymi barwnymi i niespotykanymi bohaterami literatury dziecięcej.

Większość z nas na co dzień trzyma się sztywnych reguł, ale są i tacy, którzy wychodzą poza schemat. Chociaż zdarza się, że się z nich śmiejemy, to właśnie oni popychają świat do przodu, czyniąc go bardziej kolorowym i przyjaznym. Jak ich postrzegamy i czy próbujemy wejść do ich świata? Na spotkaniu każdy będzie mógł zaprezentować swoje nietypowe hobby, talenty, umiejętności i upodobania oraz wziąć udział w pokazie dziwaków i dziwactw.

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia (środa) 2020 roku o godzinie 16.00 w Strefie Innowacji MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE